Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Zamów tabliczki na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odnalezienie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, biur i urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc nadzwyczaj czytelny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]