Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Teraz coraz częściej korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo rzeczy, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego łańcuszka, pierścionka lub broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, by mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy kupić obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo sporządzi nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, albo mamy swój pomysł na broszkę czy też wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce trzymamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]