Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Co powinieneś wiedzieć o kolczyki sztyfty?

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, wzór oraz ozdobne minerały, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty i minimalistyczny wzór.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do zwykłych strojów. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się prawie równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]