Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Więcej informacji o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla wytwornej pani. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z elementami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, mające znakomite parametry wizualne. Migoczą pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można otrzymać poniższe odcienie: niebieski, bordowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Bransoletki, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również łańcuszków. Gdzie dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Klientki często kupują klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te bogato zdobione.