Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym tkwi sekret, że są tak popularne i gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, a równocześnie wytworne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które wspaniale wysmuklają szyję. Sprzedawane jako ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy dobrze pielęgnować i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia, żeby zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się przecierać je regularnie miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty niezwykle niszczą miękką strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.