Wisiorki

Chcesz zamówić srebrny wisiorek? Koniecznie odwiedź ten adres.

Moc wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]