Wyjątkowa biżuteria z koralem

Tu znajdziesz biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala relaksuje osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]