Zalety kolczyków na biglach

Po więcej informacji o kolczyki bigle kliknij tutaj.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały i inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie z pewnością rzadko będą wyciągane z opakowania. Z tego powodu wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Które z nich będą najlepszym rozwiązaniem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – bywają długie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się także prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, iż kobiety o trochę innej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać właściwy model.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależy od ich ceny oraz wyobraźni twórcy. Największym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami i minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych preferencji – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się minerał syntetyczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]