Nowatorskie projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Dowiedz się, kto je przygotowuje.

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowoczesna technologia powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Klienci chętnie decydują się na postawienie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one dużo zalet. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane mają coraz większe grono zwolenników. To połączenie innowacji z tradycją. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych komponentów, dlatego też w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Kolejnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można stawiać także w miesiącach zimowych, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]