Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Producent blachodachówki - z pełną ofertą zapoznasz się na https://regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy znowu wypierają z rynku montowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele plusów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na struktury więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i mniej czasochłonny niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne ułożenie pochłania przeważnie znacznie więcej godzin. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do w zasadzie każdej, nawet niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych budynków, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i pokryć dachowych

Żeby kupić blachodachówki wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych producenta, funkcjonujących w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie zarysowań. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, więc oprócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy okna dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08