Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Biznesmeni stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]