Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Potrzebujesz etykiet na wódkę weselną? Odwiedź ten adres.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, urodziny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy prezent od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stołach, ale także coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o miejscu i dniu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych barwach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj własne alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli samodzielnie wytwarzasz nalewki, soki bądź wina, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne pospolitej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]