Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Co powinno się wiedzieć o sklep drukarki 3D?

CadXpert jest jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, DMLS, SLS, SLA oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też tworzywa specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz pozostałe (elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne i biurkowe

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt marki Stratasys). CadXpert działa jako sklep online, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować ze specjalistami możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z oferty CadXpert, swój projekt bądź jest po prostu zainteresowany procesem druku 3D, może odwiedzić krakowski punkt. CadXpert gwarantuje też wszechstronną obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, wsparcie merytoryczne i techniczne czy przeszkolenie z obsługi kupionych urządzeń.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Już niewielka lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach branż, jak między innymi motoryzacja, odlewnictwo, medycyna czy stomatologia, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do drukowania 3D wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie oraz rozwiązania, na które kiedyś było stać wyłącznie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również niewielkie firmy, te z daleko niższym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania 3D są nieustannie rozwijane i ulepszane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]