Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Słoiki hurt zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to też sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój smakowity, unikalny albo zdrowy wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w butelki i słoje ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo piwo, soki bądź konfitury, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem też otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania soków, wina bądź piwa) i słoiczki. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać nabyty towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do danego typu opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]