shuttersy wewnętrzne, okiennice ozdobne

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Planując wystrój pomieszczenia, z rzadka przeznacza się wiele czasu na okna. Zwykle decyzja pada na standardowe aranżacje, to znaczy firany oraz zasłony, które nieraz zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mało znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie shuttersów

Najważniejszą cechą shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można ustawiać je pod różnymi kątami, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z PCV, płyt pilśniowych, a także z drewna. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, jednak rewelacyjnie sprawdzają się również na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach spotyka się wciąż sporadycznie, ale każdy z nas zapewne w kinie czy w telewizji, gdyż tego typu okiennice są niesłychanie popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w Australii oraz południowych Stanach USA.

Ozdobne okiennice shutters nadają pomieszczeniom niesłychanie luksusowy wygląd

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters znakomicie się prezentują, mają one również praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni ograniczać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości domu. Wypada także uwydatnić, że shuttersy są regulowane bez stosowania łańcuszków, co rodzice dzieci oraz posiadacze psotliwych psów i kotów, które mogłyby wplątać się sterczące żyłki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Nasza siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]