części zamienne Renault, Renault części Kraków

Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]