Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Jeśli chcesz kupić łańcuszki celebrytki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to gwiazdka, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]