Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Szukasz baniaka do wina? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]