Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Znajdź słoik z kranem na http://bit.ly/2RJAOx7.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on używany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]