Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Zobacz, gdzie zamówić drukarkę 3D Kraków.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D i pozostałych urządzeń Stratasys można nieomalże o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową i intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się głównie w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]