Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Jeśli chcesz zamówić kontener na gruz, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć używane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]