Instalacje teletechniczne – moduły i fachowe firmy

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących sporządzania instalacji teletechnicznych, skieruj się tu.

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to kompleksowa infrastruktura posiadająca wiele różnych modułów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją fachowe podmioty, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – wiele rozmaitych modułów

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny , LNB – konwertery SAT, wzmacniacze masztowe, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. Na rynku dostępne są też gniazda multimedialne, kable koncentryczne 75 OHM, transmodulatory i odbiorniki optyczne. Sprzęty tego typu zakładane są na nieruchomościach, w szpitalach i wieżowcach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast m.in. projektowaniem sieci i produkowaniem poszczególnych komponentów. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i profesjonalnego montażu – dlatego zalecana jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – kluczowa opieka producenta

Kluczowe jest także, żeby instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Dlatego konieczna jest kompleksowa opieka specjalistycznych podmiotów, które zapewnią właściwe rozwiązania oraz zaproponują najwyższej klasy urządzenia dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują też konserwacji, tym samym bardzo ważna jest opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są przeważnie deweloperzy.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]