Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Sprawdź, gdzie nabyć skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – szczeliny wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z wytrzymałego surowca i mieć odpowiednie wycięcia, które wspomagają wentylację oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, a także wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są ważne przewody – np. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można przyłączyć np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zamki

Ważnym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu służą uniwersalne zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać również o uporządkowaniu przewodów – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszych potrzeb.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]