Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Interesuje Cię oferta dystrybutora silników prądu stałego? Skieruj się w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej.

Szerokie zastosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]