Pozycjonowanie sklepów i stron w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie sklepu internetowego - usługa na miarę waszych potrzeb.

Pozycjonowanie to rozmaite prace ,które dążą do poprawienia widoczności stron w organicznych (a więc w bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej odwiedzin na witrynie, co ostatecznie daje możliwość zwiększenia liczby transakcji firmy. Drugą zaletą tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności produktu, usługi czy też samego brandu.

Algorytm Google wartościuje każdą stronę www pod kątem około dwustu przeróżnych wskaźników. Efekt tej diagnozy determinuje to, na której pozycji strona albo jej podstrona pojawi się użytkownikowi przeglądarki w SERP na konkretne słowo kluczowe. Za najważniejsze czynniki rankingowe eksperci ds. SEO uznają między innymi PageSpeed, jakość contentu, a takżelinkowanie (on-site i off-site).

Wyszukując w wyszukiwarce Google dowolne słowo, użytkownik dostaje wykaz stron, które algorytm ocenił jako najlepiej dopasowane do powyższego zapytania. Jakie adresy pojawią się w wynikach wyżej niż inne? W głównej mierze te, których treść jest starannie wypełniona właściwymi frazami kluczowymi. a przy tym bardzo rozbudowana. Na pozycje wpływ ma też szybkość ładowania się witryny (nie tylko w wersji na desktop, ale i mobile), prawidłowo zoptymalizowany kod HTML, jak również reputacja portali internetowych publikujących linki do naszej strony.

Czy powinno się zlecić pozycjonowanie sklepu albo strony www zewnętrznemu podmiotowi?

Algorytm Google cyklicznie jest modyfikowany, zatem warto oddać optymalizację i pozycjonowanie sklepów oraz stron profesjonalistom. Słusznym wyborem będzie agencja SEO, która ma długoletnie doświadczenie w tym zakresie. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od SEO, lecz także kodowania oraz social mediów. Zlecając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne działania, które dodatkowo podniosą dochód firmy.

Do kogo skierowana jest usługa pozycjonowania stron i sklepów internetowych?

Pozycjonowanie to przede wszystkim oferta adresowana do zarządców stron, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż usług czy wyrobów przedsiębiorstwa. Prowadząc jakąkolwiek działalność niewyobrażalne jest obecnie nie posiadać własnej strony firmowej albo ją utworzyć, lecz zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to nieustanne starania o pozyskanie nowych klientów. Wedle szacunków blisko 97% osób szuka online informacji o lokalnych firmach, co wyraźnie wskazuje do jak dużej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony czy sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania niesamowicie zwiększa szansę, iż konsument zdecyduje się na nasze usługi.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]