Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych - ta niebywała oferta Was zadowoli.

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony www należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach internautów – gdy nawigacja na serwisie przysporzy im trudności, od razu przeniosą się na drugą witrynę lub zdecydują się na usługi innej firmy. By zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, warto zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Co zrobić, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy kierować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – ściągną wtedy wzrok użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, żeby najważniejsze elementy strony osadzić na linii, po której porusza się uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie nowoczesnej strony www nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej złym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By mieć gwarancję, iż witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]