Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Blender 3D kurs. Zdobądź więcej informacji.

Świat rysunku nieustannie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz wykonywania swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili ogromnych kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniejszych zespołach

Obsługę dowolnego oprogramowania można opanować samemu, lecz proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz jest bardzo frustrujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie szczególnie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które elementy trzeba poprawić i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i poważaną przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier komputerowych. Znajomość programu Blender 3D rozszerza więc pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu amatorzy i artyści chcący znaleźć nowe formy wyrażania siebie bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]