Nauka rysunku – rozwiń swoje umiejętności plastyczne

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz skorzystać z oferty szkoły rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego duże korzyści. Potwierdzano bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania umiejętności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Poznań. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – osób, które po prostu kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb odbiorców o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]