Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Poszerz swoją wiedzę o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]