akcesoria sportowe

Sprawdź, jakie akcesoria sportowe warto kupić

Osoby trenujące codziennie mają świadomość, iż prócz wytrzymałej odzieży powinny wyposażyć się także w akcesoria sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc wypada mieć zawsze ze sobą na sesji treningowej w klubie fitness czy też na siłowni?

Rękawiczki, bidon na wodę, torba sportowa – niezastąpione akcesoria sportowe

Część akcesoriów sportowych jest nieodzownych, inne będą być może stosowane z rzadka, ale na pewno wypada, aby mieć je pod ręką. Wymieniamy listę tych najbardziej przydatnych.
1. Torby sportowe i plecaki – to wręcz zrozumiałe, iż bez nich żaden sportowiec po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W obszernych plecakach zmieści się nie tylko ubiór na siłownię, ale również obuwie i własne akcesoria do ćwiczeń. Poniektóre torby sportowe mają celowo wydzielone przedziały, w których można schować ubrudzone bądź zawilgocone przedmioty.
2. Ręczniki – najlepiej posiadać prywatny, bardzo chłonny ręcznik, z którego skorzystamy podczas ćwiczeń bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka medyczna z podstawowym wyposażeniem oraz opatrunkami, wałek do masażu lub beret stabilizacyjny to z kolei akcesoria, które powinno się posiadać pod ręką również wtedy, gdy trenujemy we własnych „czterech kątach”.
4. Akcesoria odzieżowe, jak getry piłkarskie, bielizna sportowa czy kominy – te drobne elementy odzieży ochronią organizm przed chłodem w jesienne dni.
5. Dla ćwiczących boks czy kick-boxing nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, między innymi kaski i rękawice bokserskie oraz stosowne ochraniacze na stopy i piszczele. Naturalnie, można je wypożyczyć w klubie, jednak zaleca się wyposażyć się we własne, zwłaszcza, że cena takich akcesoriów jest dzisiaj niewysoka.

Wymienione powyżej akcesoria sportowe znajdziemy w ofercie renomowanej duńskiej marki Hummel, która od nieomal stu lat dostarcza produkty najwyższej klasy, wyróżniające się nieprzeciętną trwałością. Pamiętajmy jednakże, iż markowe akcesoria sportowe powinno się zamawiać od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję, iż kupiony sprzęt to oryginał.

Nasza siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]