Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Wejdź tu, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw górskich.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i dobrze opracowane eskapady kierowane przez wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Zapraszamy na trekkingi, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]