OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej klasy oświetlenia jest istotne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych dostawców wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, uprzywilejowanych i rolniczych

W praktyce w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry oferuje także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road czy agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez niektóre służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo dni w podróży. A to zaledwie ułamek produktów spółki OE Industry.

OE Industry szczegółowo analizuje oczekiwania swoich kontrahentów

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentna kadra fachowców gotowa urzeczywistnić pomysł klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą skrupulatnych analiz oczekiwań kontrahentów, budowania doświadczonego zespołu profesjonalistów, a także silnej presji na kompleksowe testowanie swoich produktów, OE Industry stało się liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Nasza siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]