Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, komu zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Sezon letni obfituje w niezmiernie popularne ostatnio eventy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w rozmaitych miejscach kraju mają miejsce benefisy, bankiety czy konferencje. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering imprezowy – niezastąpiony na ważnych eventach

Masz zamówioną salę bankietową bądź zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik? Świetnie! Teraz powinieneś postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych ciepłych dań, trunków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w czasie ważnych gal nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest ważna – przemyślane ustawienie stolików, stylowe dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie będą także zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezę?

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje świetne dania, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali zlecenia podpowie ona, które zakąski, napoje i dania perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]