Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Więcej szczegółów o serwisie okien na serwismeteo.pl.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie działają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]