Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Dalsze informacje o cateringu firmowym na lastrada.pl.

Ważne negocjacje biznesowe, konferencja lub szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje duże tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom kursu przekąski oraz napoje

Sympozja i warsztaty biznesowe to spotkania trwające z reguły po 6-8 godzin, w szeregu przypadków także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio trzy niezbyt długie przerwy, podczas których trudno jest zjeść sycący obiad w okolicznej jadłodajni. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania i rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle ważne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to również możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie problemów roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc własnoręcznie zrobione czy też kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie uczestników.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]