Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Sala weselna okolice Kraków - tu przeczytasz o aktualnej ofercie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina państwa młodych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności trzeba wziąć pod uwagę?

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę dość ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy przygotowanie menu, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja stołów . Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]