Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Oferta opieki nad stroną www w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest całkiem szybki, wykorzystuje się go aktualnie do tworzenia wymyślnych stron firmowych i sklepów e-commerce. Jednak ten CMS bywa przyczyną nieprzyjemnych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o cyklicznym wdrażaniu najnowszych edycji CMS

Posiadanie strony na aktualnej wersji systemu zarządzania treścią jest z pewnością kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony lekceważą okresową instalację najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki cyberprzestępców. W dodatku, pomimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi problemami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny ważne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, zaleca się polecić utrzymanie WordPressa niezależnemu specjaliście.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla firm oraz blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne oraz trwałe funkcjonowanie ich strony, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, likwidowanie następstw zawirusowania oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są również wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]