lokal na 18 urodziny kraków

Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Zwykle w przypadku urodzin, różnych rocznic czy imienin nie urządzamy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których należyte celebrowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – wypraw huczną imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i pić napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość zorganizowania hucznej imprezy z przyjaciółmi. Można znów zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko grupa znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, ale jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i urządzić grill.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają napojów alkoholowych. Trzeba z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali także jest niesłychanie ważny, by uczestnicy do głębi wczuli się w ducha imprezy. Zalecamy więc wybrać salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian według wskazówek solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do finansów i finansów klienta.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]