Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Więcej szczegółów o organizacji imprez firmowych na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne i pikniki dla pracowników i ich bliskich, których zadaniem zbudowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, jak również różne gale dla partnerów biznesowych, kursy i sympozja. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do promocji marki.

O czym pamiętać wybierając salę do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, należy poszukać propozycji wynajmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do klasy urządzanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla wspólników firmy, w trakcie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich sytuacjach zorganizować event w stylowym miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni będą goście nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie sali należy zdecydować się na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering dobrej firmie

Planując event firmowy nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazany punkt apetycznych dań dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu, a także zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, lecz i zniewalające wizualnie dania.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]