Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Ciekawi Cię oferta parkingu Balice? Wejdź na https://pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]