Profesjonalna opieka nad grobami

Chcesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak montaż ławek albo doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które należy zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]