Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Sprawdź, komu zlecić sprzątanie strychów i piwnic Kraków.

W większości domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, przenosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? W takiej sytuacji dobrze jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy niepotrzebne kanapy, fotele, szafy czy meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest niemałym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]