Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Potrzebujesz więcej wiadomości o pełnej ofercie przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, ceremonie chrztu czy komunie święte. Jeśli lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo imieniny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą grupę gości stanowią młodsze dzieci, jak komunie lub chrzty, dobrze jest urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym także muszą być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w dworskim duchu

Zamówienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz dekoracji stołów, przez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]