Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepu WooCommerce - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom przelew opłaty za towary m.in. za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na analizędanych sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o wykorzystanie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz prawidłową semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym szybko można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować różne porady i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]