Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Zleć catering.

Kiedy planujesz ważny event firmowy lub rodzinny, na który chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz napoje w hipermarkecie – prestiżowe eventy najczęściej potrzebują stosownej oprawy również w obszarze posiłków. Wtedy nie godzi się położyć na stołach uczestników najzwyklejszych herbatników oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach dobrym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na rady

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu przeważnie oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzty, śluby lub komunie, catering dla firm oraz catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i typem dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie opisać własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja wydarzeń rozmaitego rodzaju to jego praca, więc długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust ogółu gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Przyrządzanie dań nawet dla skromnej grupy gości jest problematycznym zadaniem, szczególnie wtedy, jeśli musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie innych ważnych aspektów imprezy. Daje to także możliwość poczęstowania zaproszonych wyśmienitymi posiłkami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich prezentacja na stole. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają także własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]