Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Dalsze informacje o cateringu na wesele Kraków - kliknij tu.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzty czy wesela, od wielu już lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a później przyrządzać oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Urządzanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na dobór wystroju sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i napojów podawanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, dania były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by obsługa profesjonalnie donosiła gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów oraz managerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – potrawy dobrane do charakteru przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi zasadami, tak w sferze zabaw dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowaną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków i deserów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub pozyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może więc osobiście ułożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i często na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania unikalnych kompozycji dań.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]