producent mebli biurowych Poznań, nowoczesne meble biurowe

Komfortowe biuro zwiększa efektywność pracy – o nowoczesnych meblach biurowych

Od lat nie ma już prawa bytu przekonanie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Dzisiaj projektując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, aby meble które w nim postawimy charakteryzowały się również ergonomią oraz przyjemnym dla oka wzornictwem. Meble spełniające wszystkie powyższe cechy można znaleźć w portfolio Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od lat 80-tych XX w. tworzy wysokiej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe – lepsza organizacja i wyższa skuteczność pracy

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To meble, które spełniają wszelkie potrzeby osoby, która z nich korzysta. Umożliwiają one świetną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Jednocześnie wyróżnia je wysoka trwałość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat także przy ich niesłychanie intensywnym użytkowaniu. Taki poziom trwałości mebli możliwy jest wyłącznie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu stosownych materiałów, choć nie mniejszą rolę ma tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to połączenie ergonomii z pięknem. Wszak mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się co najmniej 8 godzin, a im bardziej komfortowo w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa staje się wydajność jego pracy. Poza tym, to jak wygląda jest właściwie wizytówką firmy, która sporo może o niej przekazać potencjalnemu kontrahentowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o współpracy.

Co ma w swojej ofercie poznański producent mebli biurowych?

Fabryka mebli BALMA S.A. z Poznania w swojej ofercie produktów ma praktycznie wszystko co konieczne do wyposażenia biura. Abstrahując od tradycyjnego wyposażenia jak kontenery, biurka i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych kupić można także ścianki i parawany umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na mniejsze stanowiska, lady recepcyjne, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki pasujące do estetyki nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik błyskawicznie może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie ograniczyć ryzyko uciążliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Nasza siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]