stół z litego drewna, designerski stół

Nie masz w domu stołu? Zobacz co tracisz!

Czy postawiony w jadalni, w kuchni czy w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najważniejszy mebel w mieszkaniu. Wobec tego zamawiając stół należy postawić nie tylko na jego interesujący design, ale również jego jakość.

Stół w domu – buduje więzi rodzinnych

W pokoju dziennym spędzamy przeważającą część czasu i tam również na ogół się odprężamy, niemniej jednak to stół w kuchni jest tak naprawdę centralnym miejscem w domu. Momenty spędzone na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi najsilniej wpływają na umocnienie relacji przyjacielskich i rodzinnych. Stół jednoczy, bowiem pozwala na bliskość dużej ilości osób na niewielkiej przestrzeni, co w konsekwencji rozbudza chęć interakcji między bliskimi. Warto zaaranżować wnętrze tak, żeby wytyczyć w nim punkt na umieszczenie stołu w odpowiedniej odległości np. od rozpraszającego uwagę telewizora. W takim układzie nie tylko zwykłe posiłki, ale również przyjęcia urodzinowe lub bożonarodzeniowe pozwolą domownikom skupić się na tym co w tej momencie jest najistotniejsze, a więc interakcji z krewnymi i z przyjaciółmi. Liczne badania wykazują dodatkowo, że posiłek przy stole pomaga wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe także u najmłodszych. Przy stole spożywamy posiłki wolniej i bez odczuwania stresu, na co bezpośredni wpływ ma, oczywiście, wykonywanie tej czynności z najbliższymi.

Nowoczesny stół do kuchni – rewelacyjna solidność wykonania

Stół do kuchni lub jadalni powinien być mocny. Będzie bowiem codziennie używany, nieraz nie tylko spożyć obiad, ale też jako miejsce wykonania jakichś prac, do których potrzeba większej płaskiej powierzchni, odrabiania lekcji czy nawet do zabawy, przykładowo gry w karty lub w planszówki i układania konstrukcji z klocków z pociechami. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od cenionych projektantów wyróżniają się naturalnością surowców zastosowanych do ich wyrobu (m.in. drewno dębowe czy orzechowe), ogromną wytrzymałością, a także porywającym wyglądem, których na darmo szukać w asortymencie meblowych sieciówek. Twórcy nowoczesnych stołów oferują także stoły rozkładane, praktyczne w czasie okolicznościowych spotkań w dużym gronie przyjaciół. Zamawiając designerski stół możemy być pewni, iż kupujemy stół, który przeżyje lata. Otrzymujemy jednocześnie opcję personalizacji mebla, a co za tym idzie lepszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy zaaranżować mieszkanie.

Nasza siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]