Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Potrzebujesz fachowego doradztwa polskiego psychologa Coventry? Wejdź na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, lecz nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować wiele problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z dostaniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania te naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane w czasie wizyty będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339